Robotické sekačky naváděné drátem

Robotické sekačky Stiga

Pro ty, kteří si chtějí vždy užívat úhledně posekaný trávník a nemají čas se o něj starat. Naše drátem naváděné robotické sekačky jsou ten nejjednodušší způsob jak toho dosáhnout. Snadno se programují, čistí a dokážou se postarat o travnaté plochy až do 3 600 m2. 

Modely naváděné pomocí drátu

Číslo bezprostředně za typem modelu je maximální pracovní plocha (v m2) daného konkrétního modelu.

Robotická sekačka STIGA s vedením pomocí drátu je nejjednodušším řešením, jak pečovat o trávník s minimálním úsilím. Díky svým jedinečným nožům poskytuje úhledné sečení a pečuje o zdraví trávníku. Její akumulátory ePower s dlouhou výdrží umožňují efektivní práci robota s pouhými 2 cykly sečení denně. Robotické sekačky STIGA s vedením pomocí drátu lze navíc ovládat pomocí intuitivní aplikace v telefonu.

Robotické sekačky řady G pracují uvnitř v oblasti označené obvodovým drátem. V případě, že dojde k vybití baterie, použijí tento obvodový drát k návratu do nabíjecí stanice. Cesta obvodového drátu také označeju tzv. "No go zones" neboli zóny kam robotická sekačka nemá vstupovat, případně označuje překážky, kterým se bude vyhýbat. Je nutno tudíž naplánovat trasu tak, aby objekty jako stromy, keře, bazén či zahradní nábytek apod. byli pomocí drátu "vyloučeny z cesty". Kompletní návod jak na to naleznete ve videu níže, případně přímo u Vámi zvoleného produktu.

Kontaktujte nás, rádi vám poradíme s výběrem vhodného modelu robotické sekačky. Jsme autorizovaní prodejci robotických sekaček STIGA Autoclip. Po předchozí dohodě provedeme na Vašem pozemku zaměření, zpracujeme cenovou nabídku na robotickou sekačku i potřebné příslušenství a zajistíme odbornou instalaci zkušeným technikem. Zajišťujeme také servis.

Prodloužená 5-letá záruka Stiga na robotické sekačky