- 10% Novinka

2 243 bodů do věrnostního systému Doprava zdarma Video

Limitovaná edice setu k oslavě 50. narozenin značky Big green egg. Big Green Egg Large je nejoblíbenějším členem rodiny Big Green Egg. Pohodlně připravíte několik chodů až pro 8 osob. K tomuto modelu je také k dispozici nejvíce příslušenství. Rošt: Ø 46 cm. Varná plocha: 1.688 cm². Váha: 73 kg. Výška: 84 cm Více >>

BIG GREEN EGG
Značka: BIG GREEN EGG Kód produktu: BGE-SET-LARGE-Nest50 Záruka: Limitovaná doživotní záruka

Sklad e-shop: Do 48 hodin
Sklad prodejna: Do 48 hodin
-10%

56 095 Kč s DPH, Dop. MOC cena s DPH 62 095 Kč, Ušetříte 6 000 Kč

ks

Varianty 0

Limitovaný set Big Green Egg NEST Large k oslavě 50. let značky Big Green Egg 

Big Green Egg Large je nejoblíbenějším členem rodiny Big Green Egg.

Na ploše vaření v modelu Large pohodlně připravíte všechna svá oblíbená jídla pro rodinu i přátele. A to i všechno naráz, protože na modelu Large máte dost prostoru na vaření pro 8 lidí.

Díky tomu jednoduše uvaříte na EGG Large kompletní tříchodové menu.

Chcete ze svého EGG vytěžit co nejvíce? Potom je pro vás model Large dokonalou volbou, protože právě k tomuto modelu je dispozici nejvíce příslušenství. A tak jsou možnosti využití EGG Large opravdu nekonečné.

Co najdete v balení

 • Keramický gril Big Green Egg Large s kovovou obručí a madlem - dodáváno s předmontážní úpravou, která zjednodušší jeho správné a bezpečné sestavení.
  Černé obruče jsou již přimontovány k EGG. Díky tomu bude pak následná montáž snadnější a rychlejší.
 • Keramický kryt komínu
 • Litinový komínek pro regulaci tahu vzduchu
 • Teploměr ve víku
 • Ocelový grilovací rošt
 • Keramická vnitřní vložka
 • Keramické topeniště
 • Litinový palivový rošt pod uhlí
 • Integrovaný pojízdný stojan
 • ConvEGGtor
 • Pohrabáč
Pro každý model Big Green Egg je k dispozici praktické příslušenství, díky kterému bude jeho obsluha ještě jednodušší, jídlo ještě chutnější a vaše kuchařské umění získá nevídaný glanc. Kombinace multifunkčního zařízení EGG a dobré společnosti se postará o nezapomenutelné okamžiky

Parametry

 • Rošt: Ø 46 cm 
 • Varná plocha: 1.688 cm² 
 • Váha: 73 kg 
 • Výška: 84 cm

Popis Big Green Egg  - špičková kvalita, prvotřídní keramika. 

Popis Big Green Egg grilu

V čem spočívá tajemství a vyjímečnost grilů Big Green Egg ?

Kdo ochutnal jídlo připravené na Big Green Egg, okamžitě propadl této jedinečné lahodné chuti. Co je tedy tajemstvím EGG? Je to kombinace více věcí. Je to keramika, která odráží teplo a díky proudění vzduchu jsou jídla vyjímečně křehká. Je to dokonalá cirkulace vzduchu, která rovnoměrně připravuje potraviny při požadované teplotě. Teplota se dá navíc regulovat a udržovat  absolutně přesně. Grily lze používat v každém ročním období díky kvalitní a tepelně izolované keramice.

Bigg Green Egg je lídrem na trhu kamado grilů. 

Jen s Bigg Green Egg získáte záruku skutečného "Originálu". Jako první přišli s kamado grilem již v roce 1974 a dosud se stále vyrábí v hi-tech továrně Daltile v Mexiku, která zaměstnává odborníky se specializací na práci s keramikou. Grily BGE, které uvidíte vystavené u nás, mají za sebou více než 40 let vývoje a stále přicházejí s novými doplňky a inovacemi. 

Jedinečná keramika

Keramika použitá v Big Green Egg má jedinečné složení a strukturu. To také vysvětluje jedinečnou chuť jídel připravených v Big Green Egg. Při výrobě se používá jedinečné složení vyvinuté v NASA, které žádná jiná značka kamado nepoužívá. Pouze tyto čisté komponenty, hladká struktura a důkladný proces vypalování zajistí minimalizaci prasklin. Díky této kvalitní keramice zůstávají připravená jídla neuvěřitelné křehká a šťavnatá.

Nejlepší kuchaři na světě si vybírají grily Big Green Egg

Od amatérských kuchařů až po profesionální kuchaře. Všichni mají ale mají jednu věc společnou: stávají se fanoušky „na celý život“. Inspirujte se od ostatních nadšených fanoušků, neustálé nabídce nových receptů prostřednictvím newsletterů, blogů, videí, pořádaným akcím nebo tištěnému magazínu.

Špičkový servis a doživotní kvalita

S Big Green Egg získáte navíc doživotní záruku na materiál a konstrukci všech keramických dílů EGG. Zařízení je vyrobené z výjimečně kvalitní keramiky. Tento materiál má extrémní izolační vlastnosti a v kombinací s různými patentovanými komponenty získává EGG svoji jedinečnost. Keramika odolává extrémním teplotám i teplotním výkyvům. Zařízení EGG můžete používat nesčetněkrát bez toho, aniž by poklesla jeho kvalita. Pokud jste si právě koupili nový Big Green Egg, nezapomeňte jej zaregistrovat na webu výrobce, abyste získali všechny benefity týkající se servisu a záruky

Showrom zahradních grilů 

Všechny zájemce zveme do našeho nového showroomu zahradních grilů na naší prodejně v Ostravě - Martinově, kde vás čeká odborné poradenství při výběru grilu přímo na místě. K dispozici je Vám proškolený personál, který je připraven odpovědět na jakýkoli dotaz.

A pokud jste z daleka nebo raději objednáváte přes eshop, nevadí. Chytrá navigace Vám pomůže najít na prodejně zboží, sortiment či značku, které hledáte. Vystavené produkty si můžete nejen prohlédnout, ale u vybraných kategorií a značek rovnou prokliknout na e-shop k objednání.

 

Video

Po zakoupení Big Green Egg Large je velmi důležité ho správně, ale i bezpečně smontovat. Video návod Vám krok za krokem ukáže, jak to jednoduše udělat.
V případě osobního odběru nabízíme montáž zdarma vyškoleným personálem.

Chcete více videí? Složili jste Vaše Big Green Egg a už se nemůžete dočkat až ho zapálíte?

Podívejte se na další instruktážní videa, praktické ukázky a bezpečnostní tipy

Hmotnost grilu v kg
73
Průměr roštu (v cm)
46
Varná plocha (v cm2)
1688
Výška (v cm)
84
00