Doprava zdarma již od 2000,- Kč


POZOR NYNÍ AKCE ! Dopravné a balné je od hodnoty nákupu nad 2 000,-Kč s DPH ZDARMA (platí pro zboží do hmotnosti 50 kg)

Akce platí pro výdejní místa Uloženky.cz - Heureka Point při platbě hotově i převodem a pro přepravní službu PPL při platbě převodem!

Ke zboží, které nepřesahuje tyto částku, bude připočítán poplatek za dopravné a balné ve výši dle tabulky níže. Ceny v tabulce jsou včetně DPH

Způsob dopravy

Doprava Dobírka Platba převodem
PPL do 50 kg  110 Kč   90 Kč
PPL nad 50-100 kg 320 Kč 290 Kč
Česká pošta (Balík do ruky, Balík na poštu) do 30kg 170 Kč 150 Kč
Česká pošta (Balík do ruky, Balík na poštu) do 50kg 300 Kč 280 Kč
Uloženka (Heureka point) 79 Kč 59 Kč
Osobní odběr   0 Kč    0 Kč
Doprava na Slovensko do 30 kg 250 Kč 200 Kč
Doprava na Slovensko do 50 kg 300 Kč 250 Kč

Upozorňujeme, že při objednání přepravy přes službu Uloženka (Heureka Point), zboží nesmí přesáhnout maximální povolené rozměry dané touto službou. Limity pro odeslání jsou 20kg, max. obvodová délka 300cm, nejdelší strana 175cm.

Při hmotnosti zboží nad 50 Kg bude výše ceny za dopravné a balné upřesněna v potvrzení objednávky.

Způsob platby

Způsob platby uvádíte v objednávce (kde budou uvedeny i případně další platby v souvislosti se zvoleným způsobem platby).

Přehled možných způsobů platby:

  • Hotově/platební  kartou při osobním odběru na prodejně (ELVIN PRODEJ s.r.o., K Turkovu 3249/2; Ostrava-Martinov). Otevírací doba Po - Pá 7:30 - 17:0 hod
  • Dobírkou (platbu hradíte hotově nebo platební kartou přepravní společnosti při předání zboží)
  • ePlatba Pro úhradu objednávky má zákazník možnost využít službu ePlatba+ (tzv. rychlé online bankovní převody). Po odeslání objednávky budete přesměrování do vašeho internetového bankovnictví, do kterého se přihlásíte, jak jste zvyklí. Zkontrolujete předvyplněný příkaz k úhradě a potvrdíte ho. Prodávající i zákazník obdrží potvrzení o úhradě během několika minut. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti ComGate Payments a.s.).
  • Platby kartou online - pro úhradu objednávky máte možnost zaplatit kartou online. Při první platbě se zobrazí standardní platební brána, kde plátce zadá údaje o platební kartě a údaje pro 3-D Secure ověření, čímž je zajištěna nejvyšší možná úroveň zabezpečení.

    Karetní data budou uložena na straně banky. V případě další objednávky registrovaného plátce, po potvrzení objednávky, se zobrací pouze krátká notifikace „probíhá platba“, plátce již není směrován na platební bránu a následně e-shop zobrazí výsledek platby.

    Citlivé vstupní údaje, které zadáváte při ePlatbě a online platbě kartou, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.

  • Bankovní převodem předem na náš běžný účet Komeční banky ( číslo účtu 27-1155020297/0100) Platební údaje budou vygenerovány po vytvoření a potvrzení objednávky a budou odeslány na email zákazníka. Zboží je odesláno dle dodacích termínů po připsání platby (obvykle 2 - 3 dny). Pokud tedy na svou objednávku spěcháte, volte raději způsob platby na dobírku, rychlé online bankovní převody nebo platbu kartou online.
00