Záruční a pozáruční servis

Naše společnost ELVIN PRODEJ s.r.o. provádí autorizovaný servis všech prodávaných značek - Makita, Dolmar, Bosch, Stiga, Hikoki, Festool, Fein, Narex, Metabo, Dewalt, SKIL, Maktec a mnoha dalších, jako je například Milwaukee.

Jako jedni z mála provádíme také autorizovaný ZÁRUČNÍ SERVIS výrobků značky Makita a Dolmar, viz. informace na webové stránce Makita ČR

Záruční servis ostatních prodávaných značek je řešen prostřednictvím centrálních servisních středisek, kam se stroje zasílají. V případě zájmu není nutné zasílat nebo nosit stroj na záruční opravu k nám, ale lze jej zaslat přímo k výrobci (příkladem je Bosch).

Pozáruční servis je realizován na naší prodejně v Ostravě – Martinově, v rámci námi prodávaných značek máme spoustu náhradních dílů skladem, jsme proto schopni reagovat pružně na jednotlivé závady.

Proces opravy Vašeho nářadí, případně zahradní techniky:

  1. Příjem na servis – náš ochotný personál přijme Vás stroj na servis, pokud je to možné, pokusí se Vám dle Vaší nahlášené závady také sdělit možnou předběžnou cenu a termín vyřešení celé zakázky.
  2. Nacenění a komunikace ohledně opravy – náš technik Vás bude po nacenění zakázky kontaktovat s předběžnou cenou opravy a bude s Vámi případně konzultovat, v jakém stavu je Váš stroj a zda-li je oprava stroje rentabilní.
  3. Hotová oprava – po Vašem potvrzení naceněné opravy a jejím následném provedení Vás budeme kontaktovat Vámi vybraným způsobem (SMS, e-mail, telefonní kontakt) a sdělíme Vám možný termín vyzvednutí Vaší zakázky.

Pro bližší informace prosím kontaktujte naše servisní centrum v Ostravě, kde Vám ochotně sdělíme požadované informace ohledně servisu nářadí nebo stavu vaší zakázky.

KONTAKTY SERVIS:

ELVIN PRODEJ s.r.o.
Informace na tel./fax:  731 610 136
Email: servis@elvin.cz
K Turkovu 3249/2, Ostrava -Martinov
Otevírací doba: 
Pondělí - Pátek          08:00 -16:00
Sobota - Neděle        ZAVŘENO
Státní svátky              ZAVŘENO

Upozorňujeme zákazníky, že od 8.1.2024 bude příjem i výdej servisních zakázek a půjčovny nařadí probíhat v prostorách prodejny.

Podívejte se také na naše prezentační video prodejny, eshopu a servisu společnosti ELVIN PRODEJ s.r.o.