Návod na registraci jednotlivých záruk:

Každý výrobce má různé podmínky prodloužené záruky, proto doporučujeme si je vždy pečlivě prostudovat, abyste předešli případným nedorozuměním.

Makita prodlouzena zarukaMakita

Podmínkou získání prodloužené 3-leté záruky na stroje a 2-leté záruky na Li-ion akumulátory je zaregistrování se, nejdéle však do 4 týdnů od data prodeje, pomocí internetu na stránkách https://www.makita.cz/prodlouzena-zaruka-na-stroje-makita

Prodloužená záruka se nevztahuje na průmyslové aku momentové šroubováky řady DFL/DFT, aku lampy a nabíječky a průmyslové akumulátory řady BH. Současně neplatí pro benzínové a pneumatické stroje.

Bosch prodlouzena zaruka

Bosch (modrá profi řada)

Získejte prodlouženou 3-letou záruku na veškerý sortiment profesionálního modrého nářadí a měřicích přístrojů a 2 roky na všechny Li-ion akumulátory + nabíječky. Podmínkou získání prodloužené záruky je registrace do 4 týdnů od zakoupení na www.bosch-professional.com/warranty. Záruku si nově můžete prodloužit pomocí aplikace PRO360. PRO360 je praktický a efektivní portál pro přístup k celé řadě služeb od Bosch Professional. Stačí se jednou zaregistrovat a začít využívat výhod všech aktuálních i budoucích služeb, včetně bezplatného prodloužení záruky k nářadí na 3 roky. Další informace najdete v příslušných záručních podmínkách a podmínkách účasti.

Bosch prodlouzena zaruka

Bosch (zelená hobby řada)

Tříletá záruka místo dvouleté. Je to jednoduché!  Přihlas se do MyBosch, zaregistruj si své elektrické nářadí, zahradní nářadí nebo měřicí přístroj pro kutily s táhni si záruční certifikát. Podmínkou získání prodloužené záruky je registrace do 4 týdnů od zakoupení na MyBosch. Další informace najdete v příslušných záručních podmínkách.

Metabo prodlouzena zaruka

Metabo

Podmínkou získání XXL-tříleté garance je zaregistrování se, nejdéle však do 4 týdnů od data prodeje, pomocí internetu na stránkách www.metabo-service.com/cs/

Garance platí ode dne, kdy byl vystaven prodejní doklad. 
Zpětné zaregistrování není možné.

 

Dewalt prodloužená zárukaDewalt

Uživatelé MyDEWALT si mohou prodloužit záruku na své nářadí DEWALT na 3 roky. Jednoduše se zaregistrujte na MyDEWALT. Nejpozději do 4 týdnů od zakoupení si své nářadí přidejte do seznamu na MyDEWALT, kde máte kompletní přehled o svém nářadí DEWALT.

Registrace na http://www.dewalt.cz/3

Festool prodloužená zárukaFestool

SERVICE all-inclusive: 36 měsíční záruka na ochranu nákladů i na díly podléhající rychlému opotřebení, ochrana proti krádeži a mnohé další výhody. Více informací na: www.festool.cz/service

Registrujte se na MyFestool: https://www.festool.cz/Service/all-inclusive/Pages/Register.aspx a získejte přehled o všem nářadí, zárukách, zadávejte opravy online a mnoho dalšího

Feinprodloužená záruka

Fein

Podmínou získání 3-leté prodloužené záruky FEIN PLUS je registrace do 3 týdnů od zakoupení stroje. Registrujte se na https://fein.com/cs_cz/servis/3leta-zaruka-fein-plus/registrace-vyrobku-zakaznik-fein/

Více informací o záruce FEIN PLUS. Registrací obdržíte záruční certifikát, který vám poskytuje 3letou záruku FEIN PLUS.

 

Stiga prodloužená záruka

Stiga

Na sekačky a traktory poháněné spalovacím motorem se pro HOBBY použití poskytuje prodloužená záruka na 5 let od data prodeje. Podmínkou prodloužené záruky je každoroční kontrola stroje u autorizovaného prodejce.

Záruka se vztahuje na materiálové a výrobní vady.

 

GTM professional prodloužená záruka

GTM Professional

Prodloužená 4-letá záruka na stroje GTM Professional platí při předání zboží každý rok k pravidelné servisní prohlídce u autorizovaného servisu. Náklady spojené se servisní prohlídkou hradí kupující. Na prodlouženou záruku se nevztahuje 30ti denní lhůta pro vyřízení reklamace. Na motory Briggs Stratton, Honda, Kawasaki a Kohler platí záruční doba dle záručních podmínek těchto výrobců.

 

Riwall prodloužená zárukaRiwall PRO

Prodloužená 4-letá záruka na stroje Riwall PRO platí při předání zboží každý rok k pravidelné servisní prohlídce u autorizovaného servisu. Náklady spojené se servisní prohlídkou hradí kupující. Na prodlouženou záruku se nevztahuje 30ti denní lhůta pro vyřízení reklamace. Na motory Briggs Stratton, Honda, Kawasaki a Kohler platí záruční doba dle záručních podmínek těchto výrobců.

Scheppach prodloužená záruka

Scheppach, Woodster a DWT

Záruční lhůtu u výrobků DWT, Scheppach, Woodster, Scheppach Special Edition a Kity lze prodloužit o 24 měsíců za předpokladu, že spotřebitel predloží výrobek k servisní prohlídce ve 24 měsíci od data prodeje stroje.  Náklady spojené se servisní prohlídkou hradí kupující. Na prodlouženou záruku se nevztahuje 30ti denní lhůta pro vyřízení reklamace. Na motory Briggs Stratton, Honda, Kawasaki a Kohler platí záruční doba dle záručních podmínek těchto výrobců.

 

Echo prodloužená záruka

Echo

Záruční lhůtu u výrobků Echo si můžete prodloužit ze stávajících 2 let až na 5 let při domácím použití (nákup bez IČA) a z 1 roku na 2 roky při profesionálním použití (nákup na IČO). Možnost prodloužení záruky se vztahuje pouze na benzínové nebo akumulátorové výrobky.  Pro více informací a registraci přejděte na internetovou stránku www.echojapan.cz/zaruka/, kde naleznete Registrační formulář.

Po jeho vyplnění Vám bude obratem prostřednictvím emailu zaslán souhrn informací plynoucí z registrace, společně s dokumentem o evidenci servisních prohlídek (platí pouze pro benzínové stroje, u akumulátorových strojů není potřeba prohlídky činit). Tyto servisní prohlídky máte možnost provést přímo u svého prodejce nebo na jakékoliv adrese ze sítě prodejen a servisů. Konkrétní adresy naleznete na www.echojapan.cz/prodejci/.

Fiskars prodloužená zárukaFiskars 

Pro získání prodloužené záruky na 25 let je nutné provést registraci na sekery 4. generace X-series™ a sekery Norden, které lze registrovat na webových stránkách Fiskars. Pokud sekera nebude zaregistrovaná, vztahuje se na ni záruka 10 let.

Nářadí Xact™, registrace není nutná, záruka je automatická.

Nůžky PowerGear™ X (malé zahradnické nůžky, nůžky na silné větve, nůžky na živé ploty, univerzální zahradní nůžky s dlouhou násadou), registrace není nutná, záruka je automatická.

Nůžky Classic, registrace není nutná, záruka je automatická.

00