Keramické grily Big Green Egg®

Legendární grily Big Green Egg od roku 1974
Princip funkce Big Green Egg má své kořeny v daleké historii východní Asie, kdy před více než 3000 lety byly používané jako hliněné pece. Japonci jej nazvali "kamado" (pec, krb), odtud název "kamado grily".
V grilech této konstrukce lze nejen grilovat, ale i vařit, péct  nebo i udit. Big Green Egg není obyčejný gril, ale kompletní venkovní kuchyně, ve které si můžete upéct pizzu, vyudit ryby, pomalu dusit maso a použít všechny technologie přípravy, které nabízí běžná trouba. 
V nabídce najdete 7 modelů keramických zahradních "kamado" grilů - 2XL, XLarge, Large, Medium, MiniMax, Small a Mini. Sami se přesvědčte, že bez ohledu na to, jak malá nebo velká je vaše rodina, okruh přátel nebo vaše zahrada, vždycky je tu pro vás to správné EGG! 
      
Vychutnejte si také širokou paletu příslušenství - ať už pojízdných stojanů, modulárních pracovních stolů EGG, ochranných obalů EGG, prvotřídního dřevěnného uhlí, roštů, nádobí a grilovacího náčiní, teploměrů a dalších.
     
Navštivte náš showroom v Ostravě, kde máme vystaveny ty nejprodávější grily a příslušenství.
      
Chcete si Big Green Egg vyzkoušet a máte to k nám na prodejnu do Ostravy blízko ? Podívejte se na nabídku Půjčte si na víkend Big Green Egg MiniMax

Rady a tipy