Naším cílem je vaše spokojenost. Snažíme se splnit všechny Vaše nadstandardní požadavky a především se soustředíme na rychlé vyřízení reklamací.

Pro lepší přehlednost najdete níže přehled jednotlivých záruk prodávaných značek.

Přehled prodloužených záruk a odkazy na registraci najdete zde.

Logo Značka / Dodavatel Právnická osoba Fyzická osoba Právnická + fyzická osoba po registraci zboží u dodavatele Vyjímky
Logo Metabo METABO 12 měsíců 24 měsíců 36 měsíců -
Logo Bosch BOSCH 12 měsíců 24 měsíců 36 měsíců stroje*, 24 měsíců aku články a nabíječky Vysokofrekvenční nářadí, průmyslové aku šroubováky, pneumatické nářadí
Logo Narex NAREX 12 měsíců 24 měsíců Bez možnosti registrace -
Logo Hikoki HIKOKI 24 měsíců 24 měsíců Bez možnosti registrace životnost akumulátoru minimálně 6 měsíců
Logo Makita MAKITA 24 měsíců 24 měsíců 36 měsíců stroje a 24 měsíců akumulátory Prodloužená záruka se nevztahuje na momentové šroubováky řady DFL/DFT, aku lampy a průmyslové akumulátory řady BH. Prodloužená záruka se také nevztahuje na benzínové a pneumatické stroje. životnost akumulátoru minimálně 12 měsíců
Logo Dolmar DOLMAR 24 měsíců 24 měsíců Bez možnosti registrace životnost akumulátoru minimálně 12 měsíců
Logo maktec MAKTEC 24 měsíců 24 měsíců Bez možnosti registrace životnost akumulátoru minimálně 12 měsíců
Logo Dewalt DEWALT 12 měsíců 24 měsíců 36 měsíců Montážní upevňovací nářadí, rázové nářadí používající prach.náplně, kopresory, generátory
Logo Stanley STANLEY 12 měsíců 24 měsíců Bez možnosti registrace -
Logo Stiga STIGA 12 měsíců - komunální a PROFI 24 měsíců 5 let bez registrace s podmínkou 1x ročně servisní prohlídky v autorizovaném servise - hradí zákazník -
Logo Fein FEIN 12 měsíců 24 měsíců 36 měsíců Vysokofrekvenční nářadí, šroubováky AccuTec, vyvažovací zařízení, nástroje na opracování trubek, pneumatické nářadí, Baterie NiCD a NiMH + příšlušné nabíječky
Logo Garland GARLAND 12 měsíců 24 měsíců 48 měsíců*
Logo Festool FESTOOL 12 měsíců 24 měsíců 36 měsíců -
Logo Emos EMOS 24 měsíců 24 měsíců Bez možnosti registrace -
Logo XTline XTLINE 12 měsíců 24 měsíců Bez možnosti registrace -
Logo Mechanik MECHANIK 24 měsíců 24 měsíců Bez možnosti registrace elektrocentrály značky Medvěd,Dagartech, Europower – 5let bez omezení, nářadí značky ATLAS COPCO -  záruční doba 12 měsíců
Logo Kavon KAVON 12 měsíců 24 měsíců Bez možnosti registrace -
Logo Güde GÜDE 12 měsíců 24 měsíců Bez možnosti registrace -
Logo Garmin Garmin 24 měsíců 24 měsíců Bez možnosti registrace -
Logo Mio Mio 24 měsíců 24 měsíců Bez možnosti registrace -
Logo Kärcher Kärcher 12 měsíců 24 měsíců Bez možnosti registrace -
Fiskars Fiskars 12 měsíců 24 měsíců

 25 let po registraci na sekery 4. generace X-series™ a sekery Norden, které lze registrovat na webových stránkách Fiskars.

2 roky:

Kalače, palice, zavlažovací nástroje s výjimkou řady FiberComp™.

10 let:

Sekery starší než 4. generace – na topůrko a spojení čepele s topůrkem pro dříve dodávané sekery, které se neregistrují na webových stránkách Fiskars pro prodlouženou záruku.

25 let:

Sekery 4. generace X-series™ a sekery Norden, které lze registrovat na webových stránkách Fiskars. Pokud sekera nebude zaregistrovaná, vztahuje se na ni záruka 10 let.

Nářadí Xact™, registrace není nutná, záruka je automatická.

Nůžky PowerGear™ X (malé zahradnické nůžky, nůžky na silné větve, nůžky na živé ploty, univerzální zahradní nůžky s dlouhou násadou), registrace není nutná, záruka je automatická.

Nůžky Classic, registrace není nutná, záruka je automatická.

5 let:

Vše ostatní ze sortimentu zahradního nářadí, vč. nástrojů pro zavlažování z řady FiberComp™.Kvalita je v každém výrobku Fiskars.

Echo Echo 12 měsíců 24 měsíců

5 let pro spotřebitele

2 roky pro komerčni použití 

pouze benzínové nebo akumulátorové výrobky

 

* platí pouze pro modrou profesionální řadu Bosch, nově také pro zelenou hobby řadu (elektrické, zahradní a měřící nářadí pro kutily)

** platí pro značky:

DWT, Woodster, Scheppach,Kity -  podmínka - předložit stroj během prvních 24 měsíců k servisní prohlídce – hradí zákazník. Na prodlouženou záruku, která je poskytována nad rámec záruční doby se nevztahuje 30-ti denní lhůta pro vyřízení reklamace.

GTM Professional, Riwall Pro – podmínka 1x za rok předložit zboží k servisní prohlídce u autorizovaného servisu. Prohlídka je hrazena zákazníkem.

Na prodlouženou záruku, která je poskytována nad rámec záruční doby se nevztahuje 30-ti denní lhůta pro vyřízení reklamace

Pro motory Briggs Stratton, Honda, Kawasaki a Kohler platí záruční doba dle záručních podmínek výrobce motoru.

Prodloužená záruka

Návod na registraci jednotlivých záruk:

Každý výrobce má různé podmínky prodloužené záruky, proto doporučujeme si je vždy pečlivě prostudovat, abyste předešli případným nedorozuměním.

Makita prodlouzena zaruka Makita

Podmínkou získání prodloužené 3-leté záruky na stroje a 2-leté záruky na Li-ion akumulátory je zaregistrování se, nejdéle však do 4 týdnů od data prodeje, pomocí internetu na stránkách https://www.makita.cz/prodlouzena-zaruka-na-stroje-makita

Prodloužená záruka se nevztahuje na průmyslové aku momentové šroubováky řady DFL/DFT, aku lampy a nabíječky a průmyslové akumulátory řady BH. Současně neplatí pro benzínové a pneumatické stroje.

Bosch prodlouzena zaruka

Bosch (modrá profi řada)

Získejte prodlouženou 3-letou záruku na veškerý sortiment profesionálního modrého nářadí a měřicích přístrojů a 2 roky na všechny Li-ion akumulátory + nabíječky. Podmínkou získání prodloužené záruky je registrace do 4 týdnů od zakoupení na www.bosch-professional.com/warranty. Další informace najdete v příslušných záručních podmínkách a podmínkách účasti.

Bosch prodlouzena zaruka

Bosch (zelená hobby řada)

Tříletá záruka místo dvouleté. Je to jednoduché!  Přihlas se do MyBosch, zaregistruj si své elektrické nářadí, zahradní nářadí nebo měřicí přístroj pro kutily s táhni si záruční certifikát. Podmínkou získání prodloužené záruky je registrace do 4 týdnů od zakoupení na MyBosch. Další informace najdete v příslušných záručních podmínkách.

 

Metabo prodlouzena zaruka

Metabo

Podmínkou získání XXL-tříleté garance je zaregistrování se, nejdéle však do 4 týdnů od data prodeje, pomocí internetu na stránkách www.metabo-service.com/cs/

Garance platí ode dne, kdy byl vystaven prodejní doklad. 
Zpětné zaregistrování není možné.

 

Dewalt prodloužená zárukaDewalt

Uživatelé MyDEWALT si mohou prodloužit záruku na své nářadí DEWALT na 3 roky. Jednoduše se zaregistrujte na MyDEWALT. Nejpozději do 4 týdnů od zakoupení si své nářadí přidejte do seznamu na MyDEWALT, kde máte kompletní přehled o svém nářadí DEWALT.

Registrace na http://www.dewalt.cz/3

Festool prodloužená zárukaFestool

SERVICE all-inclusive: 36 měsíční záruka na ochranu nákladů i na díly podléhající rychlému opotřebení, ochrana proti krádeži a mnohé další výhody. Více informací na: www.festool.cz/service

Registrujte se na myFestool: https://www.festool.cz/Service/all-inclusive/Pages/Register.aspx a získejte přehled o všem nářadí, zárukách, zadávejte opravy online a mnoho dalšího

Feinprodloužená záruka

Fein

Podmínou získání 3-leté prodloužené záruky FEIN PLUS je registrace do 3 týdnů od zakoupení stroje. Registrujte se na https://fein.com/cs_cz/servis/3leta-zaruka-fein-plus/registrace-vyrobku-zakaznik-fein/

Více informací o záruce FEIN PLUS. Registrací obdržíte záruční certifikát, který vám poskytuje 3letou záruku FEIN PLUS.

 

Stiga prodloužená záruka

Stiga

Na sekačky a traktory poháněné spalovacím motorem se pro HOBBY použití poskytuje prodloužená záruka na 5 let od data prodeje. Podmínkou prodloužené záruky je každoroční kontrola stroje u autorizovaného prodejce.

Záruka se vztahuje na materiálové a výrobní vady.

 

GTM professional prodloužená záruka

GTM Professional

Prodloužená 4-letá záruka na stroje GTM Professional platí při předání zboží každý rok k pravidelné servisní prohlídce u autorizovaného servisu. Náklady spojené se servisní prohlídkou hradí kupující. Na prodlouženou záruku se nevztahuje 30ti denní lhůta pro vyřízení reklamace. Na motory Briggs Stratton, Honda, Kawasaki a Kohler platí záruční doba dle záručních podmínek těchto výrobců.

 

Riwall prodloužená zárukaRiwall PRO

Prodloužená 4-letá záruka na stroje Riwall PRO platí při předání zboží každý rok k pravidelné servisní prohlídce u autorizovaného servisu. Náklady spojené se servisní prohlídkou hradí kupující. Na prodlouženou záruku se nevztahuje 30ti denní lhůta pro vyřízení reklamace. Na motory Briggs Stratton, Honda, Kawasaki a Kohler platí záruční doba dle záručních podmínek těchto výrobců.

Scheppach prodloužená záruka

Scheppach, Woodster a DWT

Záruční lhůtu u výrobků DWT, Scheppach, Woodster, Scheppach Special Edition a Kity lze prodloužit o 24 měsíců za předpokladu, že spotřebitel predloží výrobek k servisní prohlídce ve 24 měsíci od data prodeje stroje.  Náklady spojené se servisní prohlídkou hradí kupující. Na prodlouženou záruku se nevztahuje 30ti denní lhůta pro vyřízení reklamace. Na motory Briggs Stratton, Honda, Kawasaki a Kohler platí záruční doba dle záručních podmínek těchto výrobců.

Echo prodloužená záruka

Echo

Záruční lhůtu u výrobků Echo si můžete prodloužit ze stávajících 2 let až na 5 let při domácím použití (nákup bez IČA) a z 1 roku na 2 roky při profesionálním použití (nákup na IČO). Možnost prodloužení záruky se vztahuje pouze na benzínové nebo akumulátorové výrobky.  Pro více informací a registraci přejděte na internetovou stránku www.echojapan.cz/zaruka/, kde naleznete Registrační formulář.

Po jeho vyplnění Vám bude obratem prostřednictvím emailu zaslán souhrn informací plynoucí z registrace, společně s dokumentem o evidenci servisních prohlídek (platí pouze pro benzínové stroje, u akumulátorových strojů není potřeba prohlídky činit). Tyto servisní prohlídky máte možnost provést přímo u svého prodejce nebo na jakékoliv adrese ze sítě prodejen a servisů. Konkrétní adresy naleznete na www.echojapan.cz/prodejci/.

Fiskars prodloužená zárukaFiskars 

Pro získání prodloužené záruky na 25 let je nutné provést registraci na sekery 4. generace X-series™ a sekery Norden, které lze registrovat na webových stránkách Fiskars. Pokud sekera nebude zaregistrovaná, vztahuje se na ni záruka 10 let.

Nářadí Xact™, registrace není nutná, záruka je automatická.

Nůžky PowerGear™ X (malé zahradnické nůžky, nůžky na silné větve, nůžky na živé ploty, univerzální zahradní nůžky s dlouhou násadou), registrace není nutná, záruka je automatická.

Nůžky Classic, registrace není nutná, záruka je automatická.

Prodloužená záruka 10 let se dále poskytuje na sekery starší než 4. generace – na topůrko a spojení čepele s topůrkem pro dříve dodávané sekery, které se neregistrují na webových stránkách Fiskars pro prodlouženou záruku.

Na vše ostatní ze sortimentu zahradního nářadí, vč. nástrojů pro zavlažování z řady FiberComp™ je poskytována prodloužená záruka 5 let.

Výjimku tvoří kalače, palice, zavlažovací nástroje s výjimkou řady FiberComp™, na které se poskytuje záruka 2 roky.

Pro více informací k záručním podmínkám, záručním lhůtám a registraci přejděte na stránky https://www.fiskars.cz/Podpora/zarucni-lhuty-vyrobku-a-registrace

 

00