TESLA Smart - chytrá domácnost

Od různých chytrých senzorů, přes chytré kametry a chytré termostatické hlavicepo chytrou misku na granule. TESLA myslí na všechny potřeby běžné domácnosti. V její nabídce najdete produkty z širokého spektra kategorií, jako jsou zabezpečení, elektroinstalace, osobní péče, chytré osvětlení, domácí mazlíčci a další.

Abyste dosáhli maximální efektivity při tvorbě chytré domácnosti, je ideální sáhnout po produktech jedné značky. Nejlépe takové, která pokryje všechny potřeby vašeho domova. 

Jednou aplikací ovládáte všechny produkty

Není nic snazšího než ovládat celou domácnost ze svého telefonu. A právě chytrá aplikace TESLA Smart vám to umožní. Nemusíte se bát žádného zdlouhavého nastavování nebo složitého ovládání. Aplikace je navíc v češtině, takže jí budete dokonale rozumět. Vše je zkrátka připraveno tak, aby pro vás byla práce s aplikací co nejpříjemnější. Aplikace vás stále informuje o všem důležitém, takže máte přehled o tom, co se doma děje. Ovládat chytré přístroje pak můžete odkudkoli díky komunikaci skrze internet. Je tak jedno, kde se právě nacházíte, vaše domácnost vás bude poslouchat odkudkoli.