5+1 horkých tipů na vánoční dárky

Sháníte vánoční dárky pro muže, bráchu, kamaráda nebo dědu? Nechte se inspirovat naším výběrem vánočních tipů na dárky 2016 pro vašeho domacího kutila.

Skvělým a hlavně praktickým dárkem může být aku vrtačka nebo sada nářadí, se kterou rozhodně přinesete radost. S novým nářadím se každý chlap rád pustí s chutí do práce a hlavně práce ho bude bavit.

Tipy na dárky jsme pro vás přehledně rozdělili do kategorií dle finanční hodnoty.

Pokud jste se stále nerozhodli a nechcete již dále ztrácet čas a energii s výběrem,  přinášíme Vám 5 horkých TIPŮ NA VÁNOČNÍ DÁRKY PRO ROK 2016!

TIP 1 - AKU VRTAČKA S PŘÍKLEPEM MAKTEC MT 081E

Lehká akompaktní - to je aku příklepová vrtačka Maktec MT081E. Vrtačka má dvourychlostní převodovku. Je dobře vyvážená a díky své ergonomii a pohodlně pogumované rukojeťi dobře padne do ruky. Rychlosklíčidlo o rozsahu 1,5 - 13 mm vám umožní upnout i větší rozměry vrtáků. Utahovací moment si jednoduše nastavíte na otočném prstenci. Součástí dodávky jsou 2 akumulátory 18V 1,3 Ah, nabíječka a plastový kufr. 

Nářadí Maktec je levnější hobby řadou profesionálního nářadí Makita. Doporučujeme ho všem nenáročným kutilům, kteří nechtějí utrácet moc peněz za profesionální nářadí, ale zároveň požadují kvalitu, inovativní design a ergonomii.Věděli jste, že nářadí Maktec se vyrábí ve stejné továrně jako profesionální nářadí Makita. I to je důkaz a záruka kvality nářadí Maktec.

Maktec MT081E

TIP 2 - ELEKTRICKÁ VRTAČKA MAKITA 6413

Malá, snadno ovladatelná vrtačka s rychloupínacím sklíčidlem a hmotností jen 1,2 kg. Kuličková ložiska umožňují přesné vrtání nebo šroubování. Velký vypínač s elektronikou a optimálně umístěným přepínačem chodu vpravo / vlevo. 
Je vhodná zejména i pro práci v menších prostorech - vzdálenost horní hrany převodovky od špičky sklíčidla jen 28 mm.

Makita 6413

TIP 3 - ELEKTRICKÁ ŘETĚZOVÁ PILA MAKITA UC3541A

Nejprodávanější elektrická řetězová pila s novým designem pro pohodlnou práci a jednoduchou údržbu. Ideální pomocník pro práci se dřevem na zahradě, kolem domu a chalupy. Nová konstrukce umožňuje beznástrojovou výměnu a napínání řetězu. Ideálně tvarovaná pogumovaná rukojeť zajišťuje maximální ovladatelnost a bezpečnou práci. Velká ozubená kovová opěrka usnadňující přímé řezy. Příkon 1800W, délka lišty 35cm, hmotnost 4,7kg

Makita UC3541A

TIP 4 - ÚHLOVÁ BRUSKA METABO W 9 -125 QUICK (LIMITOVANÁ EDICE)

Kompaktní úhlová bruska s nejmenším obvodem těla ve své třídě s novým motorem Metabo Marathon 900W. Ultra rychlá výměna kotouče bez použití nářadí M-Quick. Nově vyvinutá ochranná mřížka proti prachu zaručující dokonalé chlazení. A navíc nasávání vzduchu je ze zadní části stroje - tím pádem nelze zakrýt nasávací otvory.  Součástí limitované editace je sada 10 ks řezných kotoučů ZDARMA !

Metabo METABO W 9-125 Quick

Praktická a výkonná aku vrtačka 10,8V v akčním limitovaném setu se sadami vrtáků a bitů ZDARMA. Součástí dodávky je taktéž 2x akumulátor 10,8V 2,0 Ah, nabíječka a kufr s průhledným víkem.
Bosch GSR108-2-Li

TIP 6 - A NĚCO PRO DĚTI...STIGA SEKAČKA - HRAČKA

Oblíbená a ověřená hračka imitující sběr trávy. Při pojezdu plastové kuličky uvnitř sekačky rotují a vytvářejí zvuk podobný sekání trávy.

Stiga dětská sekačka hračka