Aku systém Makity XGT® 40V se neustále rozšiřuje!

Aku systém od Makity XGT® max se opět rozšiřuje!

Postupně dochází k rozšiřování nabídky také u 40V řady XGT max. Z dřívějších 67 typů strojů se nabídka jen během letošního roku rozrostla na 110 typů, včetně dalších zahradních strojů. Do poloviny roku 2023 se chystá rozšíření na 140 strojů, které budou zahrnovat kompletní nabídku zahradní techniky.

Aku program Makita XGT 40V Aku program Makita XGT 40V

 

Kombinace inovativního tvaru strojů řady XGT max společně s velmi vysokým výkonem akumulátorů nabízejí optimální řešení pro nejnáročnější průmyslové aplikace.

  •  Extrémní výkon

 Systém XGT je konstruován pro naprostou spolehlivost. Nové bezuhlíkové motory umožňují vysokého zatížení. Fungují bez zbytečných energetických a tepelných ztrát.

  •  Extrémní výdrž

 Motor i elektronika těchto strojů společně s vylepšenými akumulátory zajišťují extrémní výdrž po celou směnu.

  •  Prodloužená životnost

 Baterie jsou navrženy tak, aby byly odolné vůči nárazům, pádům i vůči vodě stříkající ve všech úhlech. Samotné stroje mají zvýšenou pevnost krytu, zejména v místě připojení baterie.

  •  Digitální komunikace

 Novým systémem digitální komunikace umožňuje vzájemnou komunikaci nejen mezi akumulátorem a strojem, ale také mezi strojem a akumulátorem.

Aku program Makita XGT 40V Aku program Makita XGT 40V

Nové stroje Makita XGT® max

Nové stroje řady XGT max se brzy objeví i na našem e-shopu. Naši zaměstnanci se s nimi již seznámili na pravidelném školení. Jako autorizovaný prodejce značky MAKITA jsme schopni zajistit předvedení této řady nových strojů i ve Vaši firmě. S případnou poptávkou nás kontaktujte na e-mailu: eshop@elvin.cz

Aku program Makita LXT 18V

Makita i nadále pokračuje ve vizi jedné baterie pro veškeré použití. Řada LXT s 18V bateriemi Li-ion dnes již zahrnuje více než 380 aku strojů. 

Připomínáme rovněž možnost vyzkoušet si zdarma aku zahradní stroje řady LXT 18V Li-ion v rámci stále probáhající akce Nekupujte Makitu v pytli.