NOVINKA! Akumulátorový zahradní traktor Stiga e-Ride C500

Tichý a ekologický traktor

 Zdravá půda je základem krásné zahrady i trávníku. Společnost Stiga si je vědoma sílících požadavků na ekologické hospodaření bez benzínových motorů, a proto vyvinula plně elektrický zahradní traktor Stiga e-Ride C500.  Výkonem je tento traktor srovnatelný se svým klasickým benzínovým protějškem, navíc však poskytuje komfort tichého provozu a nízkých vibrací, chytré obsluhy a snadné údržby stroje. Stačí se posadit, zapnout a vyrazit.

Unikátní pohon Stiga e-Ride C500

  Inteligentní systém Stiga e-Ride C500

Unikátní pohon

 e-Ride C500 je poháněn impozantní 48V 40Ah baterií Li-Ion, která poskytuje traktoru dostatek energie na pokrytí až 4 000 m2 za 60 minut na jedno nabití. Tyto prémiové baterie byly vyvinuty a testovány společností STIGA v Itálii.

Efektivní sekací motory

Elektrické hnací ústrojí, se může pochlubit motorem s rozvodovkou o výkonu 1,2 kW. Plynule se pohybuje po zahradě rychlostí maximálně 9.5 km / h. Dva sekací motory poskytují stálý výkon 3 kW - bez ztráty výkonu, nákladné údržby řemenů nebo řemenic.

Inteligentní systém

Inteligentním mozkem v traktoru je STIGA VMS neboli Vehicle Management System. Bezpečnostní signály a informace o uživatelském rozhraní, které přijímá, „instruují“ trakci a motory. Pokud je tedy baterie téměř vybitá, nože se vypnou, takže budete mít dostatek energie na návrat.

Pokročilé funkce Stiga e-Ride C500  Mulčování Stiga e-Ride C500

Pokročilé funkce STIGA

Traktor má přehledný přístrojový panel. Přes Bluetooth jej navíc můžete snadno spárovat s vaším mobilním telefonem a nainstalovaná aplikace STIGA, tak může fungovat jako přístrojová deska traktoru, která vám poskytne informace o vaší práci, předchozím sekání, činnosti údržby nebo stavu baterie. Prostřednictvím aplikace můžete také rychle kontaktovat svého prodejce.

Chytrá funkce ekonomický režim vám umožní šetřit energii tím, že sníží otáčení nožů při lehkých sečných podmínkách. Traktor je také vybaven tempomatem. Díky sekací hlavě široké 84 cm, která je nastavitelná do 7 různých výšek mezi 25 až 80 mm, posekáte trávník velmi rychle. Objemný 240litrový sběrný koš zase znamená méně cest k jeho vyprázdnění.

 Mulčování rozmetá na váš trávník jemně nasekanou trávu, aby jí tím vyživoval. Představte si to jako přírodní, neviditelné ekologické hnojivo, které chrání před suchem a ještě vám ušetří čas strávený sběrem a odvozem posečené hmoty na skládku!

Snadná údržba Stiga e-Ride C500 Pedály Stiga e-Ride C500

Snadné čištění

e-Ride C500 nabízí také možnost využívat inovativní funkce mycího konektoru sekací hlavy - poprvé na elektrickém traktoru! Tato funkce vám usnadní čištění žacího ústrojí pomocí vodní hadice.

Akumulátorový traktor Stiga Experience e-Ride C500 je dodáván včetně standardní nabíječky a mulčovací sady. Dodává se v rozloženém stavu - je tudíž potřeba před provozem složit sběrací koš, sedlo a volant.

Při osobním odběru nabízíme odbornou montáž, zprovoznění a zaškolení zdarma !