Chytrá domácnost šetří čas i peníze

Chytrá domácnost šetří čas i peníze

 Rychlá moderní doba si žádá technologie, které nám ušetří to nejcennější, co máme k dispozici, a to je náš čas. Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu našeho e-shopu také značku TESLA Smart, která je dlouhodobě průkopníkem v oblasti chytrých řešení. Co všechno obnáší chytrá domácnost (angl. Smart Home) a jak nám může pomoci šetřit čas v každodenním životě? Pojďme se na celý ekosystému propojených produktů TESLA Smart podívat blíže. 

Co je to vlastně chytrá domácnost?

Chytrá domácnost má za úkol jediné, pozvednout komfort vašeho bydlení. Nejde jen o ovládání spotřebičů na dálku. Technologie propojuje produkty tak, aby samostatně plnily úkoly, vzájemně komunikovaly a ovlivňovaly se do té míry, aby společně dosáhli maximální efektivity. To zahrnuje například řízení vytápění, osvětlení, inteligentní ovládání spotřebičů, bezpečnostních prvků, osobní péče a dalších.  Výsledkem je více volného času pro vás, méně výdajů a bezpečnější místo pro život. 

Co pro chytrou domácnost potřebujete?

Pro chytrou domácnost vám stačí pouze dvě věci - mobilní telefon a domácí Wi-Fi. U některých produktů vám dokonce postačí Bluetooth. Všechno ostatní nastavíte, propojíte a ovládáte ve vašem smartphonu v aplikaci TESLA Smart

Hlavní přidanou hodnotou je možnost nastavení automatizací a scénářů, díky kterým bude domácnost fungovat samostatně tak, jak si určíte. Například při vašem odchodu z domova - se vypne televize, zhasnou se světla, ztlumí se topení, odpojí zásuvky, aktivují alarm. Možností, jak automatizovat domácnost s chytrými produkty TESLA je nespočet a vy tak budete mít bezpečnost i výdaje vaší domácnosti pod kontrolou. 

Vše je češtině a nastavení chodu domácnosti je opravdu hračka.