Kompaktní čisticí sada Festool D 27/D 36 K-RS-Plus

Kompaktní, lehká a hlavně praktická sada obsahuje nejpoužívanější nástavce a hubice uložené v systaineru SYS 1 T-LOC a je skvělým doplňkem k mobilním vysavačům Festool pro rychlé vyčistění obchodu, dílny nebo pracoviště. Set je také vhodný pro truhláře, malíře nebo automobilový průmysl.

Tato čistící sada je kompatibilní se všechny mobilními vysavačemi Festool s koncovkou 27 - 36mm (např. CTL 26 E / CTL 36 E). Systainer pasuje na všechny řady vysavačů CT (48, 36, 27, 26, 22, 23, MIDI nebo MINI).

Pokud je necháte na vysavači, časem zjistíte, že set používáte neustále.

Systém Festool SYS-DOCK

Vždycky je dobře, když to přesně pasuje: proto jsou všechny mobilní vysavače Festool vybaveny intengrovaným úložným rámem pro hadici a systémem Sys-Dock pro jednoduché uložení Systaineru. Systainer řady T-LOC prostě zacvaknete na horní část vysavače a vše máte vždy po ruce.

kompaktní čisticí sada Festool 497697  Festool D 27_D 36 K-RS-Plus

Trubice Festool - pevné, lehké a odolné

Kompaktní čisticí sada obsahuje pevné, lehké, polypropylenové trubky (každá o délce 350mm). Pokud všechny 3 nasadíte, dostanete se na délku 950mm.  Přidáte-li i zakřivenou ruční trubici a spodní podlahovou hubici, jste na 1200mm délky, která je příjemná tak akorát do ruky.
Ruční trubice má zelené šoupátko pro regulaci intenzity sání. Všechny trubice i hubice jsou odolné proti prasknutí.

3 ks prodlužovacích trubic D 36 VR-K  1 ks zahnuté ruční trubice D 36 HR-K

Univerzální - vysávání různých materiálů a podlahových krytin

Nástavce (hubice) jsou šetrné na podlahy a podlahové materiály, stěny nebo nábytek. S vyměnitelnou podlahovou hubicí snadno vysajete bez poškození jakoukoliv podlahovou krytinu, protože si můžete kartáčovou vložku snadno vyměnit za vložku na koberce či s gumovým okrajem. Jednoduché vysunutí a opětovné zacvaknutí je otázkou vteřin.

Pro vysávání spár a úzkých špatně přístupných míst použijete štěrbinovou hubici s délkou 300mm a na čalounění využijete malou hubici s kartáčkem s šířkou 120mm.

podlahové hubice D 36 BD270 čtyřdílné spárové hubice D 36 FD_hubice na čalounění D 36 PD 

Co obsahuje set D 27/D 36 K-RS-Plus

Systainer SYS 1 T-LOC
36 mm polypropylenová zakřivená ruční trubice (1ks) D 36 HR-K
36 mm polypropylenová prodlužovací trubice (3 ks) D 36 VR-K
36 mm polypropylenová vyměnitelná podlahová hubice  D 36 BD270 4-dílná se 3 výměnnými vložkami (kartáčovou, s gumový okrajem a na koberce)
36 mm polypropylenová štěrbinová (spárová) hubice D 36 FD
36 mm polypropylenová polštářová hubice na čalounění D 36 PD

Obsah setu D 27/D 36 K-RS-Plus