Kuchyně je srdcem každého domova...

FISKARS - kuchyně je srdcem každého domova...

...proto jsme nově rozšířili sortiment našeho e-shopu o kuchyňské potřeby značky FISKARS.

Udělejte si s kuchyňským náčiním FISKARS vaření zábavnější! Od přípravy až po servírování se snadno používá, snadno se čistí, snadno se uskladní a snadno se do něj zamilujete.

Fiskars kuchyňské nářadí Fiskars kuchyňské nářadí

Řada All Steel

Řada nádobí All Steel, která je ideální pro různé typy každodenního vaření. Trvanlivé a tepelně odolné nerezové pánve a hrnce jsou vyrobeny z 90 % z recyklované prvotřídní nerezové oceli a jsou vhodné pro všechny typy varných desek.

Pánve z nerezové oceli bez povrchové úpravy jsou kvalitní a teplu odolné jako litinové pánve, avšak mnohem lehčí. Jsou dokonalé na vaření při vysoké teplotě a můžete je vložit také do trouby. Mají 25letou záruku.

Celokovové pánve a pečící misky mají nepřilnavý keramický povrch Ceratec°, díky kterému se jídlo během přípravy nepřichytává a krásně zlátne. Všestranné pečící misky jsou bez povrchové úpravy a na vnitřní straně mají praktickou stupnici.

Jídelní příbory řady All steel jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli v moderním designu. Dostupné jsou v různě velkých sadách a také jako steaková sada.

Fiskars kuchyňské nářadí Fiskars kuchyňské nářadí

Řada Hard Face

Z řady nádobí Hard Face jsme pro Vás vybrali WOK pánev s nejodolnějším povrchem Hardtec Superior, která má neuvěřitelné nepřilnavé vlastnosti, které vydrží po dlouhé roky.

Řada Functional Form

Tato řada nabízí široký výběr nádobí, náčiní, příborů a nožů, které se snadno používají, čistí a skladují, dobře vypadají a skvěle dohromady fungují.

Hrnce Functional Form jsou vyrobeny z nerezové oceli. Pánve na smažení a rendlíky jsou z hliníku, s dvouvrstvým nepřilnavým povrchem z odolného materiálu Hardtec™. Nádobí bylo navrženo pro usnadnění každodenního vaření na jakémkoliv typu varné desky. Je stohovatelné, takže se jednoduše ukládá a šetří místo. Lze jej použít v troubě do 150°C a poté snadno umýt v myčce na nadobí.

V naší nabídce najdete také bambusové prkénka z řady Functional Form. Jsou vyrobena z 100 %  bambusu a ošetřená lněným olejem. Bambusová prkénko s drážkami je ideální pro krájení pečiva. Ploché prkénko je určené pro přípravu zeleniny, ovoce, bylin, masa, sýrů a dalších.

Kombinace funkčnosti a klasického skandinávského designu od Tobiase Jacobsena. Příbory této řady jsou dostupné v lesklé i matné variantě nerezové oceli. Pohodlně se drží a jejich používání je velmi příjemné.

Nože řady Functional Form jsou ostré, mají odolné čepele a ergonomicky tvarované rukojeti, takže je jejich používání pohodlné a bezpečné. Jsou ideální pro různé každodenní druhy krájení od sekání až po plátkování.

Kromě nožů pro každodenní použití FISKARS vytvořil i cenami ověnčené nože pro mistry domácí kuchyně.

Fiskars kuchyňské nářadí Fiskars kuchyňské nářadí

Nože Hard Edge

Tyto nože byly vytvořeny za pomoci revoluční techlologie LZR-EDGE™. Během procesu tvorby ostří jsou na jeho povrch aplikovány pomocí laseru částice velmi odolného karbidu kovu. Díky tomu je ostří těchto nožů až neskutečně ostré. Současně to výrazně prodlužuje životnost ostří a jeho odolnost.

Nože Royal

Nože Royal se řadí do prémiové kategorie z mnoha důvodů - především jsou neuvěřitelně ostré, díky čepelím vyrobeným z německé nerezové oceli vysoké kvality, oceňovaná je také ergonomická rukojeť, která činí krájení bezpečné, pohodlné a efektivní, a v neposlední jsou vyrobeny z materiálů ohleduplných k životnímu prostředí. Díky tomu, že jsou nejen funkční, ale i krásné, získaly v roce 2011 prestižní cenu iF Design Award za vynikající design.

Všechny tyto výrobky Vám umožní lépe si vychutnávat ty nejlahodnější životní okamžiky.