Nové aku šroubováky NAREX 20V a 60V

Narex nám přináší hned 2 novinky ve svém aku programu. A to řadu inovativních aku vrtaček a aku utahováků řady e-Power s akumulátory 20V Li-ion a s 
ALL-IN-ONE BRUSHLESS (bezuhlíkovými) motory. Tyto stroje mají velmi kompaktní konstrukci ve své třídě a jsou určeny pro profesionální používání.
 
A dále je to řada NAREX JUMBO POWER s velmi výkonnými ALL-IN-ONE BRUSHLESS (bezuhlíkovými) motory v inovativní řadě s akumulátory 60V Li-ion.
 
Všechny stroje jsou k objednání i ve verzi BASIC BOX, tzn. lze dokoupit samostatně i stroje bez akumulátoru, nabíječky a systaineru. Navíc každé balení 
BASIC BOX 20V má v obsahu dodávky i základní část nárazuvzdorné PUZZLE-vložky, která pasuje do systainerů NAREX T-LOC. Ušetříte tak náklady i prostor.
 
Připomínáme možnost získání 3-leté prodloužené záruky NAREX, a to včetně záruky na akumulátory. Stačí se registrovat prostřednictvím online registračního formuláře na www.narex.cz. Tato možnost se vztahuje pouze na nový aku program BRUSHLESS nářadí 20V a 60V Li-ion.

Narex aku vrtačky a utahováky BRUSHLESS e-POWER 20V Li-on

Jak už jsme psali výše, jedná se o nové aku vrtací šroubováky, aku vrtací šroubováky s příklepem a aku rázové utahovákyU každého modelu si můžete vybrat buď samostatný stroj bez baterie i nabíječky, balený pouze v kartonu nebo model v plastovém odolném kufru. U modelů aku vrtaček v kufru můžete ještě vybírat mezi výbavou se 2 akumulátory s kapacitou 2,0 Ah nebo 2 akumulátory s kapacitou 3,0 Ah. Aku rázové utahováky se dodávají pouze v balení se akumulátory s kapacitou 3,0 Ah. Aku vrtačky bez příklepu jsou značeny písmeny ASV a modely s příklepem poznáte podle označení ASP. Aku rázové utahováky poznáte podle označení ASRNová sestava A+++ článků NAREX přináší až o 30% více výkonu a zabírá o 50% menší prostor než srovnatelný akumulátor nejvýznamnějšího inovátora na trhu. 
Narex aku program BRUSHLESS 20V Li-ion

Narex aku vrtačky a utahováky BRUSHLESS JUMBO POWER 60V Li-ion 

V řadě JUMBO POWER najdete nejvýkonnější a nejvytrvalejší stroje s bezuhlíkovými motory na současném trhu. Jsou určeny zejména pro průmyslové využití.
Nové A+++ PLUS 60V akumulátory posouvají hranice výkonu i výdrže. Technologie sériově zapojených NAREX Li-ion 4V článků zvyšuje účinnost a snižuje spotřebu proudu i ztráty způsobené přehříváním. Pokud je srovnáme s běžně dodávanými vysokokapacitními akumulátory 18V/5,0 Ah, je v tomto případě doba provozu 60V akumulátoru Narex více než dvojnásobná.  
V nabídce najdete aku vrtačky s příklepem (značeny ASP 6...) a aku rázové utahováky (značeny ASR 6...). U modelů si můžete vybírat s mnoha variant výbav a to od základních ekonomických BASIC Boxů (tj. základních strojů bez akumulátorů a nabíječky) až po plně vybavené stroje včetně systainerů T-Loc MIDI se 1 nebo 2 akumulátory 60V.

Narex aku program BRUSHLESS 60V Li-ion

Více informací o nové technogii a inovativním programu najdete v letáku Narex, který si můžete stáhnout níže. V informační brožuře si můžete v přehledných tabulkách porovnat jednotlivé výkony a parametry aku strojů a také vhodnost použití dle používaného materiálu (max. průměry vrtání a šroubování do ocele, dřeva, plechu, zdiva a betonu) u aku vrtaček a (max. průměry šroubů) u aku rázových utahováků.