Tlakové myčky značky Stiga !

Vysokotlaký čistič, myčka či jen wapka. Ať už znáte tento přístroj pod jakýmkoliv názvem, vždy se pod ním ukrývá praktický pomocník, který si poradí i s velmi odolnými nečistotami. 

STIGA rozšiřila sortiment o tlakové myčky

Značka Stiga přišla v novém roce 2018 hned s několika novinkami. A jednou z nich jsou i tlakové myčky, které byly vyvinuty pro komfortní a snadné použití. Máte na výběr celkem z 5 modelů, které pokrývají širokou škálu použítí od řešení čistění lehkých nečistot kolem domu a zahrady až po myčku pro práci na velkých plochách na mytí automobilů, příjezdových cest, fasád a dalších.

Vysokotlaké myčky Stiga najdete pod tímto odkazem. Skladem nyní za akční a výprodejové ceny !

HPS 110

Stiga HPS 110Tato nejmenší myčka je lehká a snadno přenositelná určená pro nižší znečistění. Tlak 110 bar, motor 1400 W.Pracuje se studenou vodou a obsahuje nastavitelné a rotační trysky a pěnový rozprašovač pro čistící prostředek.

Je to perfektní nástroj pro vyčištění povrchů, jako jsou zahradní stroje a nářadí, dětské venkovní hračky, jízdní kola, motocykly a skútry, chodníky, příjezdové cesty a kamenné chodníky či zahradní a terasový nábytek.

HPS 235 R

Stiga HPS 235 RStudenovodní vysokotlaká myčka je určena pro běžné domácí umývání zahradního nářadí, kol, motocyklů a automobilů.

Myčka je kompaktní včetně navijáku na tlakovou hadici.

Tradiční konstrukce s kolečky, tlak 135 bar, průtok vody 440 l/hod., motor 1800 W.

HPS 345 R

Stiga HPS 345 RVysokotlaká myčka k domácímu použití s výkonem 2000 W. Má naviják tlakové hadice a kompaktní provedení včetně pojezdových koleček.

Tato myčka bude vhodná pro domácí mytí zahradního nářadí, jízdních kol a automobilů.

Tlak 145 bar, průtok vody 450 l/hod.

HPS 550 R

Stiga HPS 550 RTento model vysokotlakého čističe pracuje se studenou vodou a je osazen vysoce kvalitní komponenty. Velké gumové transportní kolečka a teleskopická rukojeť umožňují snadné přemisťování.

Tento model je vhodný pro odstraňování těžkých nečistot z mnoha povrchů, od zahradních strojů a teras až po auta, dodávky a bazény. Pracovní lak 130 bar (max.150 bar), průtok vody max 520 l/hod., motor 2500 W.

HPS 650 RG

Stiga HPS 650 RGNejvýkonnější z 5 modelů myček s nastavitelným tlakem až 150 bar. Průtok 560 l/hod., motor 2800 W,  nádržka na mycí prostředek, 12 m tlaková hadice.  Přes uvedené parametry je ale navržena tak, aby byla velmi stabilní, lehka a snadno se s ní manipulovalo. To zajišťují jednak velké gumové přepravní kola a také teleskopická rukojeť. Model 650 R je vybaven hadicovým navijákem a držákem příslušenství.

Je optimální pro odstraňování těžkých nečistot , jako jsou zahradní stroje a nářadí, terasy, schodiště, jízdní kola, motocykly, automobily, příjezdové cesty, dřevěné povrchy, fasády a mnoho dalšího. Jeho vysoce kvalitní komponenty zaručují dlouhou životnost.