Pracovní bundy značky Makita s integrovaným ventilátorem

Integrovaný ventilátor poskytuje vynikající chladicí výkon díky 3-stupňové regulaci průtoku vzduchu (Low/Medium/High) včetně turbo ofukování. Ventilátor lze snadno odpojit jednoduchým otevřením zipu.

V případě těchto pracovních bund se používají akumulátory Li-ion 10,8V/14,4V nebo 18V. Systém ochrany baterií zajišťuje ochranu proti nadměrnému vybití pro lepší životnost akumulátoru. Při použití baterie BL1850 stupeň Low mohou bundy nepřetržitě větrat 29 - 33 hodin. Pro fungování ventilátoru je nezbytný adaptér LXT, který bývá součástí dodávky. Držák na baterii je vybaven portem USB, což umožňuje pohodlné nabíjení mobilních zařízení na pracovišti.

Bundy se vyrábí ve variantách s kapucí i bez.

DFJ 400Z a 401Z

Aku pracovní bundy, jsou vyrobeny z polyesteru se speciální úpravou titania, která zajišťuje zvýšenou ochranu proti slunečnímu záření při pracích ve venkovních prostorech.

DFJ 300Z, 301Z a 304Z

Aku pracovní bundy s jedním integrovaným ventilátorem, jsou vyrobeny z bavlny se speciální úpravou, která zajišťuje zvýšenou ochranu proti propálení. Jsou vhodné zejména pro použití při svařování, broušení kovů apod.

DFJ206Z

Tato aku pracovní bunda je voděodolná, umývatelná a vyrobená z polyesteru.

Makita sortiment pracovních bund s ventilátorem