Svítilny SCANGRIP a adaptéry pro akumulátory

PŘEDSTAVUJEME ZNAČKU SCANGRIP

Nabídka našeho e-shopu se opět rozšiřuje o předního evropského výrobce inovativních pracovních světel – dánskou značku SCANGRIP.  Historie značky sahá až do roku 1906, od konce minulého století se zaměřuje na výrobu pracovních světel pro profesionály.

Nabízí širokou a komplexní škálu řešení osvětlení, kterou oceňují profesionálové mnoha různých oborů,  zejména pro jeho extrémně výkon, funkčnost, promyšlený design a odolnost i v náročném pracovním prostředí. SCANGRIP navrhuje a vyvíjí vlastní produkty a získává celosvětově silné uznání. Inovativní přístup a využití nejmodernějších LED technologií umožňují nastavovat jak intenzitu světla, tak i jeho barvu.

Scangrip - svítilny, reflektory a redukce Scangrip - svítilny a redukce na akumulátory

V naší nabídce najdete především pracovní reflektory řady CONNECT NOVA (s BLUETOOTH a rozšířenou  funkcí nabíjení - 2v1), VEGA a prostorové svítilny AREA.  Skvělou vychytávkou jsou adaptéry SMART CONNECTORS, které SCANGRIP vyvinul pro 18V/20V akumulátory všech předních značek nářadí.  Dále si můžete objednat flexibilní ruční  a kapesní svítilny, zastoupeny jsou i čelové svítilny s bezdotykovým senzorem.