Získejte koupí traktoru až 7500 Kč na další nákup

Zahradní traktory italské značky STIGA jsou oblíbené nejen proto, že jsou výkonné a spolehlivé při sekání různě velkých a členitých terénů, ale také proto, že nabízejí technické vychytávky, které zvyšují váš komfort a dělají ze sekání zahrady zábavnou činnost. Navíc pouze u nás na e-shopu můžete...

KOUPÍ TRAKTORU ZÍSKAT  AŽ 7 500 KČ  NA DALŠÍ NÁKUPY !!! 

Pokud se při koupi zahradního traktoru zároveň zaregistrujete do věrnostního programu ELVIN.cz, můžete získat až 7 500 ELVIN bodů = 7 500 Kč, které můžete následně použít při dalších nákupech příslušenství nebo jiného nářadí. Jak to funguje?

Například:

Zaregistrujete se a přihlásíte se ke svému účtu. Vyberete si na našem e-shopu zahradní traktor například STIGA Estate 798e. V kartě zboží vždy vidíte, kolik ELVIN bodů se vám koupí produktu načte do věrnostního programu. Za každých 25 Kč nákupu je to 1 bod. V případě STIGA Estate 798e je to 7 599 bodů tedy 7 599 Kč. Po zaplacení traktoru můžete svůj bodový stav zkontrolovat v pravé části zákaznického účtu.

Získané ELVIN body lze kdykoliv proměnit za okamžitou slevu na další nákup v košíku zaškrtnutím volby Využít věrnostní body. Sleva se vztahuje i na akční zboží, zboží v ELVIN akci a ve výprodeji. Při jednom nákupu můžete za body uplatnit slevu ve výši až 50%.  Můžete si tak k zakoupenému traktoru pořídit za polovinu ceny třeba ceúčelový vozík Stiga Combi, Stiga tažné zařízení nebo ochrannou plachtu proti slunci, dešti a prachu.

Ke všem zahradním traktorům navíc nabízíme dopravu ZDARMA a jako DÁREK přidáváme také 2,0 litrový olej Briggs & Stratton. K nákupu s OSOBNÍM ODBĚREM na prodejně v Ostravě nabízíme v případě zájmu rovněž montáž, zprovoznění stroje a zaškolení ZDARMA.

Zobrazit zahradní traktory >>