Aku program Stiga 48V PowerPack

Aku program STIGA 48V PowerPackSTIGA přichází s novým AKU PROGRAMEM 48 V PowerPack, díky kterému můžete na jednu baterii pohánět až 7 strojů.

S křovinořezem můžete vyžínat zarostlé části zahrady, sekačka vám vykouzlí dokonalý trávník, plotostřihem dáte svým keřům dokonalý tvar, pila vám poslouží jak v lese tak na zahradě, foukačem se zbavíte napadaného listí během pár okamžiků a Multi Tool nářadí vám poslouží jako vyvětvovací pila nebo plotostřih, stačí nasadit jednu ze dvou hlav podle vašich momentálních potřeb.

Díky AKU nářadí STIGA vám už nikdy nebude překážet kabel a ušetříte peníze za palivo.

PROČ VOLIT AKU STROJE ŘADY STIGA 48 V POWERPACK?

Bezuhlíkový indukční motor STIGA je absolutní špičkou mezi elektrickými motory. Díky absenci uhlíků je takřka bezúdržbový. Ještě důležitějšími vlastnostmi oproti klasickým motorům jsou delší životnost, vyšší účinnost, vyšší otáčky, o 30% vyšší točivý moment, o 70% méně vibrací a nižší hlučnost. Zákazník tak získá aku stroj se všemi jeho výhodami a s výkonem, který mu dosud byly schopny poskytnout pouze benzínové stroje

DIGIPRO - SÍLA, KTERÁ VÁS OHROMÍ

STIGA představuje nejmodernější technologii bezuhlíkových motorů DigiPro. Nyní je aku technika taková, jakou jste ji vždy chtěli mít – silná, tichá, bezúdržbová. S novými motory DigiPro nyní zvládnete i úkoly, které byly dříve vyhrazeny pouze benzínovým strojům.

Výhody bezuhlíkových motorů DIGIPRO

Účinná elektronická kontrola - díky ní motor dostane maximum výkonu z každé baterie STIGA.

  • Nízké zahřívání a tichý chod.
  • Méně pohyblivých částí a minimum třecích ploch znamená, že se méně energie změní v teplo a více se spotřebuje na skutečnou práci.
  • Už tak tichý elektrický motor se díky menšímu množství pohyblivých částí stává ještě tišším.
  • O 30% více síly a o 80% delší životnost.
  • Nové motory DigiPro Vám poskytnou takovou sílu, na kterou jste byli dosud zvyklí pouze u benzínových strojů. A to vše bez emisí a nákladné údržby.
  • Motory DigiPro vydrží mnohem déle než standardní elektrické motory.
  • O 70% méně vibrací, vyšší otáčky.
  • Výrazně méně škodlivých vibrací šetří vaše zdraví a zvyšuje pracovní komfort a pohodu.
  • Výrazně vyšší otáčky motoru DigiPro se významně podílí na vysokém výkonu celého stroje.

Aku program STIGA 48V PowerPack

00