Nová značka CAMPINGAZ na e-shopu

Značka Campingaz zahrnuje sortiment nejen pro grilování, ale zaměřuje se také na outdoorové aktivity. Její výrobky se vyznačují kvalitou a jednoduchostí užívání postavené na základech více než 65 letech zkušeností.

Široký sortiment společnosti Campingaz zahrnuje vše, co byste mohli upotřebit při dobrodružstvích v divoké přírodě nebo při trávení volných chvílí na vaší zahradě, jako jsou třeba přenosné vařiče, malé plynové kartuše, chladící boxy, zahradní lampy atd.

Nejznámější jsou ale její produkty ze sortimentu zahradní grilů. Doménou společnosti jsou plynové grily s elegantním vzhledem, mobilitou a patentovanými systémy jako např. Campingaz Culinary Modular Systém či Campingaz InstaClean Systém, díky kterému máte možnost všechny díly grilu snadno vyjmout a snadno naskládat do myčky.

Další specialitou v nabídce jsou bezesporu unikátní grily se systémem RBS (Radian Burner System). Díky patentovanému umístění keramických hořáků po stranách varné desky je zaručeno dosažení ideální a rovnoměrné teploty po celé ploše grilovacího roštu a zároveň nedochází k vzniku nežádoucího kouře a plamenů, způsobené odkapávajícím tukem.

Pokud dáváte přednost grilování klasickým způsobem, tj. na dřevěném uhlí, nenechte si ujít jedinečnou řadu Bonesco, mnohými považovanou za nejsnáze ovladatelné grily na dřevěné uhlí na trhu. Mimo skvělé praktičnosti zaujmou i elegantním vzhledem a snadnou mobilitou.

Samozřejmostí je i široká paleta příslušenství. V sortimentu Campingaz najdete vše, co potřebujete k údržbě grilů a pohodlnému grilování, jako jsou náhradní lávové kameny, doplňkové plotny, pánve, grilovací náčiní, obaly na grily apod.

Společnost Campingaz je rovněž proslulá svým propracovaným systémem servisu. Pokud se něco stane, náhradní díly nejsou problémem ani na grily staré třeba 10 let.

Pokud si chcete grilování s rodinou či přáteli opravdu užít a vychutnat si skvělou chuť grilovaných pokrmů, vsaďte na to nejlepší – na Campingaz.