Prodlužte si záruku na stroje MAKITA!

Vážení zákazníci,

rádi bychom vás informovali, že od 18.6.2019 máte možnost prodloužit si záruku na stroje a akumulátory Makita, Dolmar a Makita MT serie. Prodloužením je možné získat 3 letou záruku na níže uvedené stroje a 2 letou záruku na níže uvedené akumulátory.

Prodlouženou záruku na 3 roky je možné uplatnit pro všechny elektrické a akumulátorové stroje Makita, Dolmar a Makita MT serie s výjimkou průmyslových aku momentových šroubováků řady DFL/DFT, aku lamp a nabíječek. Prodloužená záruka se nevztahuje na benzínové a pneumatické stroje.

Prodlouženou záruku na 2 roky je možné uplatnit pro všechny akumulátory Makita a Dolmar s výjimkou průmyslových akumulátorů řady BH.

Prodlouženou záruku je možné uplatnit na výše uvedený sortiment, který jste zakoupili s datem prodeje od 18.6.2019 (datum prodej na faktuře nebo paragonu).

Stroje a akumulátory si můžou registrovat koneční uživatelé za následujících podmínek

  • Konečný uživatel má bydliště v ČR
  • Datum prodeje je od 18.6.2019 včetně
  • Stroj nebo akumulátor je registrovaný nejpozději do 4 týdnů od data prodeje
  • Stroj nebo akumulátor je zakoupený u autorizovaného prodejce v ČR
  • Údaje o stroji nebo akumulátoru v systému prodloužené záruky souhlasí s údaji uvedenými v originálním záručním listě a na prodejním dokladu

Postup při registraci elektrického nářadí Makita a Li-Ion akumulátorů za účelem prodloužení záruky

  • 1. Založte si uživatelský účet

Přejděte na stránky https://www.makita.cz/prodlouzena-zaruka-na-stroje-makita a vyplňte registrační formulář uživatele a založte si účet. Na vaši e-mailovou adresu bude zaslána potvrzovací zpráva s odkazem pro aktivaci vašeho nového účtu. Klikněte na odkaz a dokončete tak svou osobní registraci.

  • 2. Zaregistrujte si zakoupené nářadí a Li-Ion akumulátory

Přihlaste se svým uživatelským jménem a heslem v sekci „Přihlášení ke stávajícím účtům“. Ve své osobní složce pak můžete zaregistrovat své nářadí a Li-Ion akumulátory, tak aby získaly prodlouženou záruku, nejpozději však do do 4 týdnů od data prodeje.

Každý přístroj a každý akumulátor je třeba zaregistrovat samostatně, protože každý jednotlivý kus musí mít svůj individuální registrační kód. Ve své osobní složce si můžete prohlédnout všechny své zaregistrované přístroje/akumulátory, vytisknout si záruční listy a spravovat svá osobní nastavení.

  • 3. Uplatnění záruky

Při uplatnění záruky musíte předložit nebo zaslat registrační kód společně s originálním dokladem o koupi a záručním listem. Údaje na dokladu, na záručním listě a na této registrační stránce musí souhlasit. Záruku můžete uplatnit u autorizovaného prodejce, kde stroj zakoupil nebo přímo u společnosti Makita, spol. s r.o.

Seznam autorizovaných servisů Makita

https://www.makita.cz/sluzby

Odkaz na reklamační a záruční podmínky společnosti Makita, spol. s r.o.

Kompletní znění reklamačních a záručních podmínek, včetně prodloužení záruky si můžete přečíst nebo stáhnout zde