První květnový týden s dopravou ZDARMA!

Pokud se věnujete zahradě nebo odkládaným kutilským projektům, možná zjistíte, že vám některé potřebné nářadí, příslušenství nebo doplňky ve výbavě chybí. Využijte našich skvělých ELVIN akčních cen navíc v prvním květnovém týdnu s dopravou zdarma.

Stačí když nakoupíte nad 300 Kč s DPH a zvolíte si v košíku dopravu na výdejní místa se společností PPL. Balík si můžete nechat doručit na více než 4000 výdejních míst ParcelShopu nebo ParcelBoxu.

Akce platí od  1.5. - 8.5. 2024 a vztahuje se pouze na objednávky v rámci České republiky.

PPL ParcelShop

- je místo (vaše oblíbená prodejna, provozovna nezávislého podnikatele), které kromě své hlavní činnosti umožňuje příjem a výdej zásilek PPL. Balík lze vyzvednout v otevíracích hodinách tohoto PPL Parcelshopu kýmkoli, kdo se prokáže PINem pro převzetí.

PPL ParcelBox

- je samoobslužný výdejní box s nepřetržitým provozem a intuitivním ovládáním. Platba je možná pouze kartou a k vyzvednutí zásilky budete potřebovat PIN.

Službu PPL ParcelShop můžete využít pro balíky do rozměru 100x60x60cm, u ParcelBox je to 43×43×60cm. Maximální hmotnost balíku u obou variant doručení je 31,5 kg.

  

Zaregistrujte se, využívejte výhody věrnostního programu a čerpejte okamžitý 4% cashback na další nákup.