Zahradní technika Dolmar

Náš servisní tým ze opětovně zúčastnil školení, které bylo tentokrát zaměřené na nové modely strojů, zejména rozšíření sortimentu akumulátorového zahradního nářadí.

Značka Dolmar

DOLMAR patří k nejvýznamějším výrobcům benzínového nářadí na světě. Renomované výrobky této značky splňují požadavky všech možných uživatelů od velmi náročného profesionálního nasazení v lesnictví nebo zemědělství až po denní potřebu při práci kolem domu a zahrady. Zejména profesionální řetězové pily jsou vysoce ceněny u odborníků na celém světě. Výrobky DOLMAR přesvědčují každého uživatele o svojí vysoké kvalitě a spolehlivosti.

Německá kvalita

Již od počátku je značka DOLMAR synonymem vysoké kvality, funkčnosti, designu, ergonomie, spolehlivosti a kvalitního servisu svých strojů. Náročné cíle na vysokou kvalitu strojů vyžadují kvalifikované a schopné pracovníky. Proto považujeme za důležité, že naše stroje vyrábí odborný personál přímo v Německu. Připomínáme, že jsme autorizovaní prodejci značky Dolmar a provádíme taktéž záruční i pozáruční servis.

Dolmar za akční ceny

Aku řetězová pila Dolmar AS3731

Až do 30.6.2017 můžete vybírat ze širokého sortimentu benzínových, elektrických i akumulátorových strojů za akční ceny. V nabídce najdete benzínové i elektrické řetězové pily, křovinořezy a plotostřihy, travní vertikutátory, elektrické, benzínové i aku sekačky, kvalitní rozbrušovací pily prověřené zákazníky, benzínové ofukovače a dmychadla.

Na školení jsme se seznámili i s novinkami z aku sortimentu. Jedná se o stroje poháněné buď 1 akumulátorem 36V nebo 2 akumulátory 18V (2x18V) Makita. Máte tak k dispozici možnost kombinovat nářadí Dolmar i Makita na shodné akumulátory a využít širokého sortimentu nářadí z jejich aku programů.