Získejte k nákupu grilu WEBER brikety ZDARMA

Máte rádi značku Weber? Pak Vás jistě potěší dárky, které nyní přidáváme k nákupu vybraných grilů.

Jedním z volitelných dárků je i 4 kg balení briket vyrobených z kokosových skořápek, které představují vysoce výkonnou variantu paliva - rozpálí se během 20 minut a poskytují až 3 hodiny grilování. Takže se můžete pustit do grilování bez dlouhého čekání.

Brikety Weber

Brikety jsou vyrobeny ze 100% přírodního materiálu – karbonizovaných kokosových skořápek a tapiokového škrobu – neobsahují žádné dřevo, to znamená, že kvůli jejich výrobě nebylo třeba pokácet jediný strom.

 Vyberte si gril WEBER s dárkem >>

Grilujte KDEKOLIV

Letošní novinky značky WEBER, jsou důkazem toho, že trendem jsou malé, praktické grily, vhodné na grilovaní na městských terasách a balkónech, nebo naopak přizpůsobené pro cestování a grilování v přírodě.

Elektrický gril WEBER LUMIN Kompaktní gril Weber TRAVELER na PB kartuše

Multifunkční SmokeFire

Gril SmokeFire poskytuje pokrmu jedinečné uzené aroma, ať už chystáte cokoliv. Rozsah teplot tohoto grilu od 95 °C do 315 °C umožňuje všestrannost, a to od grilování, uzení až po pečení a všechny další způsoby přípravy pokrmu. Zobrazit >>

Kompaktní TRAVELER  

Gril Traveler na PB-kartuše je skvělý společník nejen na cesty karavanem, ale i na piknik, do kempu nebo na zahradu. Díky snadnému skládání a kompaktní velikosti nezabere moc místa a na velké grilovací ploše připravíte všechno najednou. Zobrazit >>

Chcete se o novinkách WEBER dozvědět více?

Obraťte se na nás. Vybrané modely grilů WEBER si můžete prohlédnout v našem showroomu v Ostravě-Martinově nebo se k nám podívejte prostřednictvím virtuální prohlídky.